DISTANČNÍ VÝUKA ŽÁKŮ od 14.10.2020

Vážení rodiče,

na základě mimořádných opatření vlády (viz příloha) je od středy 14. října 2020 zakázána osobní přítomnost žáků v základní škole. Předpokládaný termín návratu žáků do školy je 2. listopadu 2020.

Aby se do výuky mohly zapojit všechny děti, připravili jsme k zapůjčení počítače – předběžný průzkum zájmu (a rezervace počítačů) proběhl  mezi rodiči v měsíci září, bližší informace u třídních učitelek nebo u ředitelky školy (mob:737 583 905).

Termín vydávání počítačů je ve čtvrtek 15. října  od 9:00  do 16:00 hodin popř. dle domluvy.

Bližší informace ohledně distanční výuky, která je pro žáky povinná, dostanete prostřednictvím emailu od třídních učitelek. Věřím, že s Vaší velkou pomocí tuto situaci opět zvládneme a 2. listopadu se zase všichni sejdeme ve škole.

S přáním zdraví

Jana Gregorová, ředitelka školy