Přehlídka pódiových skladeb

Hraní a tancování, pohyb a radování …

To bylo heslem 17. ročníku putovní přehlídky pódiových skladeb, kterou naše škola pořádala 14. 5. 2017. Na přehlídce vystupovalo 309 dětí  z regionu „Za Moravú“ - z Topolné, Bílovic, Březolup a Mistřic - ve věku 3 až 15 let.  Děti předvedly svá úžasná taneční vystoupení a potěšily tak plný sál diváků. Chvílemi se dokonce zdálo, že se do KS Bůrovce ani všichni návštěvníci nevejdou, protože počet zúčastněných určitě překročil 1000!.

V programu se představila jak domácí  mateřská školka se skladbami „Mravenečci“ a „Děti slunce“, tak  i děti z topolské školy jako „Loupežnice a hrnčířky“ a „Zachránkyně ostrova“.

Dále se předvedli „Malí školáci“ z TS Botík Březolupy a „Zombie“, „Je nám víc než fajn“, „Hakuna Makata“, „Stavitelé z Březolup“ z TSS Pohoda Březolupy.

Z mateřské školky v Mistřicích děti přivezly „Prima babičku“, březolupská školka předvedla, jak už se nemůže dočkat  1. září ve skladbě “Těšíme se do školy“ a bílovští „Mravenečci“ ukázali svou pilnost. A barevnost dodaly „Duhové víly“ z Březolup.

Všem, kteří se podíleli na přípravě nádherných vystoupení,  patří velké poděkování!