Soutěž o nejkrásnější sluníčko

Naše školní družina vyhlásila na měsíc březen výtvarnou soutěž " O nejkrásnější sluníčko". Kreslilo se a vyrábělo v hodinách nejen výtvarky a pracovky, ale i doma. Vše vyvrcholilo 23. března výstavou všech sluníček a vyhlášením těch nejvydařilejších. Všichni žáci, kteří se do soutěže zapojili, byli odměněni časopisem Žlutík a sladkou odměnou. Autoři vítězných sluníček získali diplom a čokoládovou figurku. Jsou to tito žáci:

Mladší kategorie - 2. a 3. třída

1. Karel Horák (3.třída), 2.Anna Sekaninová (3. třída), 3. Romana Srovnalová (3. třída), Adam Hubáček (2. třída)

Starší kategorie - 4. a 5. třída

1. Barbora Hubáčková (4. třída), 2. Anežka Gajdošíková (4. třída), 3. Marie Bobčíková (4. třída)

Žáci 1. třídy získali ocenění za velmi pěknou skupinovou práci.

Sluníčka vyrobené doma:

1. Iva Sklenaříková (3.třída), 2. Denisa Chybíková (3. třída), 3. Ferdinand Bureš (1. třída), Denisa Jurygáčková (1. třída), Matěj a Natálie Kubíkovi

CENA NEJSYMPATIČTĚJŠÍ SLUNÍČKO byla udělena těmto žákům:

Barbora Foltýnová (4. třída), Lucie Křesťanová (3.třída), Erik Bilavčík (4.třída), Nela Jančaříková (4. třída), Stanislav Gajdošík (3.třída), Marie Anna Křižková (4. třída), Mariana Burešová (4. třída)