Výlet dětí 1.a 2. třídy-Hodonín ZOO a pirátská loď

Náš výlet

Ve středu jsme byli ze školou na výletě. Jeli jsme v autobuse hodinu. Jak jsme dorazili do ZOO Hondonín, tak jsme viděli bludiště ve stromech a tak jsme tam šly. Bylo to asi 10 m vyskoké. Já jsem se trochu bál, ale šel jsem tam. Byla to zábava. Nasvačili jsme se. Pak jsme šli do ZOO. Byl tam například had. Byli jsme tam alespoň tři hodiny. Pak jsme jeli na loď. Za chvilku nás přivítal kapitán Černovous. Ozbrojil nás a šli jsme na loď. Hledali jsme truhlu z pokladem podle mapy. Kapitán nám řekl, aby jsme počítali do 10. Pak jsme šli na loď a oslavovali jsme, že jsme našli poklad.A pak jsme jeli domů. A byla to velká zábava.

Martin

Náš výlet

13. června jsme jeli na výlet do Hodonína. Byli jsme v zoo na pirátské lodi. V zoo jsme viděli zebry, rybičky, ptáčky, želvičky a na konci jsme měli rozchod. Potom jsme jeli na pirátskou loď. Hledali jsme tam poklad. Bylo to zábavné. Část z pokladu byl diamant, bonbony, lízátko a čokoládové penízky. V zoo jsme viděli taky tygry, lvi, plameňáky... Na konci jsme si mohli něco koupit např. plyšáky, záložky, pohledy, gumové ěci, píšťalky ve tvaru zvířat, tužky se zvířaty.... Byl to super výlet. Líbilo se mi to a taky jsme byli v bludišti, které bylo průlezkové. Na lodi jsme byli s kapitánem Černovousem. Byli jsme s 1. třídou a s paníma učitelkama. Budu se moc těšit na příští výlet.

Eva

Náš výlet Hodonín

Jeli jsme do Hodonína. První jsme šli do zoo. Před vchodem bylo obrovské bludiště, moc sme se bavili. Pak sme šli do té zoo. Viděli jsme například: opičky,lvice, tukana, zebry, žralovaky a ještě mnoho dalších zvířátek. Celou zoo sme potom prošli. Pak sme jeli na tu loď. Bylo to úžasné. Pak sme potkali u kamenného stolu toho Piráta. Vybíral si pomocníky. Honza z naší třídy byl vlajkonoš. Nesl pirátskou vlajku. Tobík a David nesli mapu. Ondra z 1.třídy byl jeho pravá ruka. Ještě tam měly dalekohledy. Ostatní měli pistole. Když sme uviděli lidi, tam se říkali:ahoj tady jsou piráti, ruce vzhůru a gatě dolů. Jeden si dal gatě dolů. Všichni sme se smály. Po dlouhém hledání sme ho našli poklad. A nejzábavnější bylo, že nám řekl ať se otočíme a počítáme do 10.Potom až sme dopočítali už utíkala. Ale potom sme se už rozdělili. Každý dostal lízátko, 2 bonbony, 2 čokoládové mince a drahokam. Tak sme se pobavili už se těším na příští výlet. Bude určitě úžasný.

Tereza

Oficiální stránky ZŠ Topolná / Prohlášení o přístupnosti
web by: icard.cz