Školní družina zahájil svou činnost celoroční etapovou hrou s názvem "POHÁDKOVÝ LES"

Na začátku byly děti motivovány příběh o Pohádkovém lese. Kde žije mnoho strašidel, které nikdo zatím neviděl. Bydlí tam také lesní víla, neposedná veverka, mnoho dalších zvířátek a lesní skřítkové.

Cílem je motivovat k námětově bohaté a pestré činnosti, rozšiřovat a prohlubovat individuální schopnosti a dovednosti, rozvíjet myšlení, představivost a fantazii, využít volný čas efektivním způsobem. Děti budou soutěžit s postavami pohádky. Budou si v pohádkovém lese hrát a cestou plnou dobrodružství putovat.

Hra je rozčleněna do 10 etap, které se skládají z 10 hravých úkolů. Základem jsou lehce zvládnutelné činnosti a úkoly. Za plnění úkolů či zapojení do aktivit děti získávají body, které se v průběhu hry sčítají a a budou vyhodnocovány v červnu.