Veselé zoubky - enviromentální výchova v 1. třídě

20.3.2018 proběhl na školách projekt společnosti dm drogerie markt s.r.o. „Veselé zoubky“. Projekt byl určen pro 1. Třídy. Zúčastnila se i naše škola a naši prvňáci. Celou hodinu Prvouky jsme si povídali o zoubcích. Od kdy nám rostou? Kolik, že jich máme? Jak o ně pečujeme,… Také jsme shlédli legrační pohádku O Hurvínkovi, který se bál zubaře. To my se zubaře nebojíme a pravidelně ho navštěvujeme. Vše, co jsme se dozvěděli, jsme pak uplatnili vyluštěním tajenek a plněním zajímavých úkolů v zábavném pracovním listě. Odměnou nám byl balíček od dm drogerie. Nechyběla v něm dětská zubní pasta, kartáček, přesýpací hodiny odměřující čas k čištění zoubků, samolepky a také žvýkačky - samozřejmě bez cukru. Vyučovací hodina byla zábavná a nám všem se moc líbila.