Výlet do Boskovic 1. - 3. třídy

Výlet jak jej napsali děti..

Výlet do Boskovic do Westernového městečka

S první a druhou třídou jsme jeli do Boskovic do westernového městečka. Cesta byla celkem dlouhá, ale stálo to za to. Bylo to tam krásné. I atrakce tam nechyběly. První jsme šli na koňskou show. Pak jsme dostaly rozchod a šli jsme proměnit peníze za westernové dolary. Chodily jsme po různých stanovištích. Sešli jsme se na náměstí. Tam jsme uviděli vystoupení s kolty a s bičem, které nám předvedla kovbojka Ený. Nakonec jsme šli z náměstí se podívat na divadlo 7 statečných znovu zasahuje. Moc se mi tam líbilo.

Marie Bobčíková

Boskovice

Přijeli jsme do Boskovic. Šli jsme procházkou do Westernového městečka. Potom jsme šli na představení s koňmi. Pak jsme měli rozchod. Hlavní uváděč řekl, že ten kdo se jmenuje Josef nebo Pepa dostane zdarma nanuk.

Potom jsme se šli podívat na indiánské týpí, mohli jsme si tam hodit tomahavkem nebo střelit z luku. Pak jsme se šli podívat na náměstí, odehrála se přestřelka. Dále jsme se mohli projet na psím spřežení. 
Následovala obědová přestávka. Nakonec jsme posbírali odpadky, každý kdo se zapojil, dostal pravý westernový dolar. Výlet do Boskovic byl super.

Josef Bureš

Výlet Boskovice

 9.6. jsme jel na výlet do Boskovic. Jeli jsme do Westernového městečka. Jak jsme tam přijeli, bylo tam představení koňmi a bylo to strašně hezké. Koně strašně poslouchali. Potom jsme měli rozchod. Potom bylo další představení s kolty a s bičem. Vystupovala tam Ený. Potom jsme měli další rozchod. Bylo tam ještě takové pískoviště, kde byly drahokamy a různé vzácné kameny. Potom tam bylo poslední představení Sedm statečných znovu zasahuje. Byla to hodně velká sranda. A to už byl konec výletu, strašně, ale strašně hezké. Byli tam i Indiáni. Hrozně se mi tam líbilo. Byl to asi můj nejlepší výlet.

Radim Podlas


Zážitky z výletu v Boskovicích

Ráno jsme byli už všichni ve škole a za chvíli přijel autobus a jelo se. Barča Haluzová fotila všechno, co bylo k vidění, a když jsme byli v Brně, pan řidič nám říkal, kde co je, a co se stalo na různých místech. Asi po třech hodinách jsme dojeli na místo. Pan kovboj nám vše řekl a ukázal na mapě. Došli jsme na místo. Vrchní kovboj řekl, že kluci jménem Joža dostanou zmrzlinu zadarmo. Pak paní Dáša ukázala triky s koňmi. Pak hurá na atrakce – počkat ty peníze byly kovbojské. Pak Miss Ený ukázala show s kolty a honáckým bičem, pak jsme šli dolů do kaňonu a v tribunách byl vrchol programu – 7 statečných opět zasahuje. V show byla také Ený black gwen a Billi Kid mladší. To byli ti zlí a jejich šéf. Hodný chlapec Dieogo a čtyři Mexičané a i dva pánové je všechny zabili a pan vypravěč? Ten byl Diego, když byl mladý kluk roznášeč novin, se chtěl podělit o své dětství. Herci byli známí z různých atrakcí, ale představení bylo smíšené i s honáckým bičem a s kolty, koňmi a dokonce tam bylo i dělo s opravdovou skálou. Cesta zpět byla taky dobrá, ale podle mě to byl krásný den bez učení a školy.

Anežka Gajdošíková


Výlet Boskovice – Westernové městečko

Byli jsme na náměstí. Pak jsme šli na představení s koňmi. Šli jsme si vyměnit peníze za dolary. Šla jsem na rýžování diamantů taky jsem šla koupit něco mamce, tátovi, Davčovi,Pavlíkovi a něco sobě malého. Pak jsem šla do bludiště a viděla jsme takové malé zoo a viděla jsem králíčky. Šla jsem se podívat k rybníčku. A pak jsme šli na představení. Po představení jsme už jeli zpátky.

Lucie Křesťanová, 2. Třída


Výlet Boskovice Westernové městečko

Cestou tam i zpátky jsme jeli dvě hodiny a půl. Jeli jsme přes Brno. Bylo tam představení s koňmi. Pak jsme rýžovali diamanty. Potom jsme se nechali natetovat. A také jsme si vyměnili peníze za dolary. Ještě tam paní dělala něco s bičem. Potom jsme si s Melčou a s Ivou půjčili kůzle. První nám uteklo, ale chytili ho. A druhé se nám pokakalo. Ale za to na nás bylo hodné. A bylo tam divadlo 7 statečných.

Anička Sekaninová, 2. Třída


Výlet Boskovice – Westernové městečko

Jeli jsme přes Brno a cesta trvala 25 a půl hodiny. Dorazili jsme za ty 2 a půl hodiny. Bylo to tam Boží a vypadalo to tam jako doopravdické městečko. Jako první nás tam čekalo představení s koňmi, pak tam byl hlavní kovboj Gerry, který nám vše řekl a pak jsme dostali rozchod. Já jsem šla rýžovat poklady, taky jsem se šla natetovat a pak tam přišla Miss Ený pak tam střílela se svými kolty asi po 10 minutách vystupovala s bičem. Zase byl rozchod a já se šla povozit na koňovi. Jako poslední tam bylo představení 7 statečných zasahuje a tímto končí můj příběh. Pak jsme dorazil domů do Topolné. Měla jsem tolik zážitků, doma jsem to všem vyprávěla a ani mně nechtěli věřit. Bylo to tak úžasné, fakt to tam bylo Boží!! Tak končí můj příběh.

Denisa Chybíková, 2, třída


Výlet Boskovice Westernové městečko

 Ve čtvrtek jsme jeli na výlet. Cesta trvala dvě a půl hodiny. Jeli jsme přes Brno. Jak jsme dojeli, tak už tam nás čekal pán, který nám řekl, co můžeme dělat. Jak to dořekl, tak jsme mohli dělat, co chceme. Hledali jsme diamanty a různé pěkné kamínky. Stříleli jsme tam z luků a s pistolemi. V bance jsme si vyměnili peníze. Pak nám paní ukazovala vystoupení s pistolemi a bičem. Potom jsme si s Ivou a Aničkou půjčily malou kozu. První nám utekla a druhá už byla hodná, ale pokakala se nám. Dívali jsme se na vystoupení s koňmi. A potom jsme se dívali na divadlo, které se jmenovalo Sedm statečných opět zasahuje.

Melánie Mrázková, 2. třída

Oficiální stránky ZŠ Topolná / Prohlášení o přístupnosti
web by: icard.cz